Fiat Palio Modifiye Önerileri

Ülkemizde hala modifiye edilmiş olan araçlara kötü gözle bakılmaktadır. Modifiye karşı tam olarak ön yargımızı yenmiş sayılmayız fakat önceki yıllara nazaran tabi ki bu ön yargı biraz da olsa kırıldı ve değişik araçlar üzerinde modifiye denemeleri artmıştır, her geçen gün de modifiyeli araçlar artmaktadır. Ülkemizde en çok modifiye edilen ve modifiyenin en çok yakıştığı araçlar şu şekildedir;

1- Tofaş

2- Peugeot 206

3- Hyundai Accent

4- Fiat Palio

5- Honda accord

6- VW Golf

7- Bmw 3

8- Mını Cooper

9- Megane Coupe

10- Alfa Romeo

Ülkemizde en çok modifiye edilen araçların ilk 10 sıralaması bu şekildedir, birçok forumda yapılan incelemeler sonucunda çıkartılmış bir listedir.

 Fiat Palio modifiye edilebilecek en uygun ve güzel araçlardan bir tanesidir.Bu yazımızda da bu aracı anlatacağız. En iyi modifiyeler Fiat Palio‘nun 1998 kasa aracına yakışmaktadır.

Palio Modifiye Yapılabilecek Parçalar

1- Ön spor tampon bu tampon aracınza renk katacaktır ve ön tarafdan bir spora araba havası katacaktır biraz da olsa aracınıza.

2- Arka spor tampon aynı tampondan aracınızın arka tarafına da yaptırmanız gerekmektedir tabi ki ön tamponu farklı arka tamponu farklı görünürse modifiyeyi öldürür. Bu tamponla birlikte aracınızı arkadan görenleri bile hayran bırakabilirsiniz.

3- Yan marşpiyel takımı ise aracınızın kapı altlarına takılan metal parçalardır. Aracınızın yan tarafdan daha güzel görünmesini sağlar.

4- Spoyler kullanmanızı özellikle tavsiye etmekteyiz. Modifiyeli bir aracın bizce olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Fiat Palio’ya büyük spoyler da çok yakışmaktadır. Bundan da tercih edebilirsiniz.

5- Koltuk döşemeleri veya kılıfları aracınızın içini hem lüks hem de oldukça hoş gösterecektir. Özellikle modifiyeli araçlarda koltuklara sportif havası vermek oldukça önemlidir. Kırmızı dikişli koltuklar en çok tercih edilmektedir.

6- Egzos çıkışları arkadan görünüşünüz açısından en önemli parçalardan bir tanesidir. Tek çıkış yerine çift çıkış olması aracınıza estetik bir hava katacaktır ve metal çıkışlar cidden yakışmaktadır.

Başlıca bu maddeler ile Fiat Palio aracınız oldukça şık ve sportif bir görünüşe sahip olacaktır.

Modifiyeli Palio Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir