Peugeot 206 Modifiye Önerileri – Parçalar ve İç Aksesuar

Ülkemizde hala modifiye edilmiş olan araçlara kötü gözle bakılmaktadır. Modifiyeye karşı tam olarak ön yargımızı yenmiş sayılmayız fakat önceki yıllara nazaran tabi ki bu ön yargı biraz da olsa kırıldı ve değişik araçlar üzerinde modifiye denemeleri artmıştır, her geçen gün de modifiyeli araçlar artmaktadır. Peugeot 206 da en sık modifiye edilen araçların başında gelmektedir. Ülkemizde en çok modifiye edilen ve modifiyenin en çok yakıştığı araçlar şu şekildedir;

1- Tofaş

2- Peugeot 206

3- Hyundai Accent

4- Fiat Palio

5- Honda accord

6- VW Golf

7- Bmw 3

8- Mını Cooper

9- Megane Coupe

10- Alfa Romeo

Ülkemizde en çok modifiye edilen araçların ilk 10 sıralaması bu şekildedir, birçok forumda yapılan incelemeler sonucunda çıkartılmış bir listedir.

Peugeot 206 da modifiye edilebilecek en uygun ve en modifiye en çok yakışan araçlardan birisidir. Eski yazımızda Fiat Palio’dan bahsetmiştik. Şimdi ki yazımızda ise Peugeot 206 dan bahsedeceğiz.

Peugeot 206 Modifiye Parçaları

  • Spor Yaylar, aracınıza diğer araçlardan ayırarak sizlere hem hoş bir görüntü hem de spor bir hava verecektir. Kendi orijinal yaylarını çıkararak, ayarlanabilir spor yaylar ile birlikte daha güzel görüntülere imza atabilirsiniz.
  • Jantlar, tüm araçlarda da olduğu gibi 206 serisinde de çok güzel gösteren birkaç detaydan biridir. 206 model araçlarda genel olarak RC Jant veya GTI jantlar kullanılmaktadır.
  • Ön tampon sisleri, eklenerek tamamen spor görüntüler katarak aracınıza efsane görüntüler alabilirsiniz. Ön tamponun alt kısmına monte edilebilen ve aynı orijinal gibi hava katan sis farlarından aracınıza takarak muhteşem bir spor görünüş elde edebilirsiniz.
  • Arka cam üstü spoiler ile de spor görümünüze ekstralar katarak ilerleyebilirsiniz. Fakat spoiler çok büyük olursa aracınız hatchback olduğu için kötü bir gönüm elde edersiniz. Onun için spoiler i küçük seçmeniz tavsiyelerimiz arasındadır.
  • Camlara kendi zevklerine göre filmler çektirerek, küçük siyah detaylar ile birlikte küçük dokunuşlar yapabilirsiniz.
  • Klasik sarı farlar ile bir havanız olmaz pek; Xenon farlar ile aracınıza hava katarak, hem güzel bir görüntü hem de yolun daha fazla aydınlanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Son maddemiz ise sizlere küçük bir öneri olacak;

Aracınız küçük bir araç olduğu için her zaman sade modifiyeler daha çok yakışacaktır.

Pejo 206 Modifiye Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir